Print

Навчалися самоврядуванню по-студентськи

 

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, голова Профспілкової організації студентів Університету і студентської ради Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Олексій Семенченко і голова студентської ради Інституту транспорту і логістики Юлія Головіна, були запрошені на ювілейний десятий Всеукраїнський форум студентського самоврядування, який відбувся у м.Суми.

Протягом 4 днів учасники не тільки обговорювали студентські питання, а й мали змогу застосувати практичні навички самоврядування у нон-стоп симуляційній грі тривалістю 24 години.

Більше 15 досвідчених спікерів з різних сфер діяльності (громадська активність, журналістика в сучасному світі, низові ініціативи студентів та багато іншого) проводили тренінги для лідерів студентського самоврядування.

На закінчення форуму студенти навчились проектному дизайну від Британської ради, після усі учасники отримали сертифікати та змогу претендувати на підтримку власних проектів вартістю до 15000 грн!

Для усіх учасників форум пройшов дуже продуктивно, всі лідери студентського самоврядування обмінялись контактами та домовились про майбутню всеукраїнську студентську співпрацю.

Організатори форуму:
– Студентське братство Сумщини
– Управління молоді та спорту Сумської ОДА
– Британська Рада, в рамках програми "Active Citizens Ukraine".