Навчання в онлайн університеті University of the People

Дедлайн: 14 липня 2016

Університет University of the People (UoPeople) є першим в світі некомерційним акредитованим університетом, який дозволять студентам навчатися безкоштовно онлайн. Університет дає відкритий доступ до здобуття вищої освіти студентам з усього світу. UoPeople дає доступ до навчання у вищому навчальному закладі випускникам старшої школи не беручи до уваги їх фінансовий, географічний, соціальний статус, або фізичні обмеження. У лютому 2014 університет отримав акредитацію від акредитаційної комісії Distance Education Accrediting Commission, а також від уповноваженої акредитаційної комісії за освітою в США.

Університет пропонує студентам отримати ступінь бакалавра і асоціата в сфері бізнес адміністрування та комп'ютерних технологій. Університет уклав договір з видатними вченими та академіками для того, щоб студенти могли отримати знання і освіту вищого рівня. Також університет співпрацює з такими всесвітньо відомими компаніями як Microsoft і HP, в яких студенти університету можуть пройти стажування.

Завдяки тому, що навчання проходить онлайн, студенти можуть навчатися в будь-якому куточку планети, в будь-який час доби, маючи інтернет з'єднання. Університет UoPeople надає студентам академічне навчання від вчених провідних світових університетів, таких як: Harvard, Yale, NYU, Cambridge, Oxford. Також університет UoPeople уклав договір з університетом Yale University, в якому студенти можуть проводити дослідження і з університетом New York University, який приймає на навчання студентів з університету UoPeople нарівні зі студентами інших університетів.

Університет надає студентам безкоштовне навчання. Студенти не зобов'язані платити не за навчання, не за навчальні матеріали. Студенти повинні сплатити плату при подачі заявки на вступ (50 $) і в кінці курсу плату за іспити (100 $). Але якщо студенти не мають можливості оплатити і цю суму, університет пропонує ряд стипендій.

Вимоги до кандидатів

В університет можуть надійти кандидати, які:

закінчили навчання в старшій школі;

відмінно володіють англійською мовою;

мають доступ до комп'ютера та Інтернету.

Для зарахування в університет студенти повинні надати на розгляд такі документи:

офіційну копію диплома спільно з копією транскрипта з оцінками, які повинні бути відправлені до університету UoPeople від офіційного органу (Міністерства освіти, чи школи);

оригінал диплома або фотокопію диплома;

документ, що підтверджує знання англійської мови (кандидати, які не можуть надати тест на знання англійської, повинні пройти тест з навчання англійської в університеті UoPeople)