Print

Не бійся бути рівним!

 

Тематичний захід під такою назвою, присвячений Міжнародному дню боротьби за ліквідацію расової дискримінації, пройшов в обласному Центрі народної творчості.

Студенти факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, а також інституту міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пояснювали своє бачення таких понять як расизм і дискримінація, рівність і толерантність, намагалися глибше зрозуміти суть цих явищ.

Молоді люди різних національностей – українці, узбеки,  таджики, кримські татари – розігрували ситуації, в яких вони поставали у ролях людей, що через своє походження відчувають на собі фінансову, юридичну або соціальну дискримінацію. А завданням було – відшукати гідний вихід з цього становища, віднайти можливість ствердити свою рівність у чужому й не завжди дружньому середовищі.

Доцент кафедри психології та соціології, кандидат психологічних наук, доцент Ольга Лосієвська, яка також брала участь у тренінгу, відзначила цікаві знахідки організаторів заходу, декотрі з яких можна було б у розширеному вигляді застосувати і на теренах Університету.