Print

Незабаром розпочнеться набір школярів на підготовчі курси

 

З 12 вересня поточного року у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочинається прийом заяв на підготовчі курси. Випускники шкіл матимуть змогу підготуватися до тестування Українським центром оцінювання якості освіти та вступних іспитів за відповідними програмами і методиками.

Прийом заяв та необхідних документів триватиме майже три тижні за адресою: м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-а, корпус 4, кімната 307. Довідатися про деталі можна за міським номером телефону 41-80-73. Щоденно (окрім суботи та неділі) у Далівському університеті очікуватимуть учнів одинадцятих класів, які виявили бажання вчитися на курсах, з ксерокопією паспорту (або свідоцтва про народження) та двома фотокартками.

Заняття проходитимуть з 1 жовтня 2011 року по суботах і неділях. Професорсько-викладацький склад СНУ ім. В.Даля гарантує індивідуальний підхід до слухачів та високий рівень підготовки. Курси скінчаться 30 квітня 2012 року. Слухачі матимуть право на отримання до 20 балів додатково до конкурсних за результатами підсумкової атестації.