Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Студенти та викладачі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля вшановують пам’ять учасників Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Велика Вітчизняна війна стала великим випробуванням для народу. За п’ять років вона забрала тисячі життів, зруйнувала сім’ї. Тих, хто захищав нашу Вітчизну та наше майбутнє, пам’ятають та цінують і сьогодні. З 1973 року у Далівському університеті діє організація ветеранів Великої Вітчизняної війни. На той час вона нараховувала 142 учасника. Організація ветеранів Великої Вітчизняної війни СНУ ім. В. Даля продовжує свою роботу і сьогодні. Протягом року студенти допомагають ветеранам з клопотанням удома, запрошують на концерти за воєнною тематикою, поздоровляють на всі свята, університет виділяє матеріальну допомогу тощо. На жаль, серед членів організації сьогодні залишилося тільки 36 учасників бойових дій, п’ять колишніх полонених концтаборів, 59 учасників війни у тилу. Кожному з них теперішнє покоління працівників та студентів університету дарує частину своєї теплоти та турботи. Пам’ять про тих, хто загинув, захищаючи Вітчизну, завжди залишиться в наших серцях. Вже багато десятиліть про цей подвиг нагадує пам’ятник «Студентам та викладачам, що пішли на фронт », що встановлено біля другого корпусу. Напередодні Дня Перемоги студенти та викладачі університету зібралися біля пам’ятника для вшанування загиблих на війні. Тут були присутніми і ветерани війни. КОЛЕКТИВ СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ ЩИРО ВІТАЄ ВСІХ ВЕТЕРАНІВ ЗІ СВЯТОМ ПЕРЕМОГИ! ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЧИСТЕ НЕБО НАД ГОЛОВОЮ ТА БАЖАЄМО ВАМ ЗДОРОВ’Я ТА ДОВГОЛІТТЯ!!!