«Ніка-Далівській університет» у 15-й раз стала переможцем чемпіонату України з софтболу

Збірна команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «Ніка-Далівській університет» у п’ятнадцятий раз одержала перемогу у Чемпіонаті України з софтболу. У минулі вихідні «Ніка» зіграла на виїзді останній, шостий тур Чемпіонату України з софтболу. Суперниками була київська команда «АТМА-Київ». З трьох ігор «Ніка» обіграла суперників у двох. Перша гра закінчилася з рахунком 10:0, третя – 11:7. Другу гру «Ніка» вела з рахунком 5:0, але через сильний дощ гру зупинили, а потім дівчата прийняли рішення здати цю гру суперникам. На остаточний результат Чемпіонату це не вплинуло: у підсумку виграшів усіх проведених ігор «Ніка» виявилася кращою. «Настрій в команді чудовий! – розповідає тренер збірної команди університету з софтболу Тетяна Ромашова. – Як завжди, прагнемо до кращого, тому вже думаємо про наступні змагання: 20 вересня виїжджаємо на спартакіаду до Кремінного. Їдемо, звичайно, за перемогою! »