«Ніка-Далівський університет» – бронзовий призер міжнародного софтбольного турніру

У Луганську на базі стадіону клубної команди «Ніка-Далівський університет» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пройшов перший міжнародний турнір з софтболу «Union Cup Lugansk 2013».

В урочистій церемонії відкриття взяли участь шість команд-учасниць з України та Росії. Україна на турнірі була представлена луганською командою «Ніка-Далівський університет» та командою з Кіровограду «КНТУ». Звенигородська команда «Звєзда», Московська команда «СДЮСШОР-42», команда «Карусель» з Тучково та команда «Каліта» з Одінцово представляли Росію. До церемонії відкриття долучилися почесні гості: директор обласного центру «Спорт для всіх»,член постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молоді та спорту, депутат луганської обласної ради Олег Акімов, заступник голови Луганського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Вадим Калабін, суддя змагань з софтболу Олександр Кавєрін (м. Москва).

Турнір проходив чотири дні, на протязі яких команди зіграли стикові ігри та визначили у суперфіналі володаря кубку «Union Cup Lugansk 2013». Їм стала команда «Карусель» з міста Тучково. Луганські дівчата з команди «Ніка-Далівський університет» взяли бронзу, срібло поступившись команді Звенігорода «Звезда». Приємним завершенням турніру стало присудження одній з гравців луганської команди «Ніка» – Ірині Овчаренко звання майстра спорту.

«Склад учасників дуже сильний. Серед них чемпіони та постійні призери чемпіонату Росії команди «Карусель» і «Звєзда», фіналісти Кубку Росії та володарі Кубку Шигалевського команда «СДЮСШОР-42», постійні призери кубку України «КНТУ», – відзначив тренер команди «Ніка-Даліський університет» Василь Кисіль. – Для луганської «Ніки» кожна з цих команд є достойною суперницею, кожна має свій стиль гри. Ми обираємо на кожну гру різну тактику та стратегію, що дає хороше підґрунтя для підготовки до майбутніх міжнародних турнірів саме під час ігрової практики. Тільки у грі з сильним суперником команда починає рости». Також тренер Луганської команди розповів, що до стабільного складу команди поступово приєднується молоде покоління, яке виховується у трьох новостворених дитячих тренувальних групах Ніки.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року в Луганську було відкрито перше в Україні професійне софтбольне поле, що відповідає найвищим вимогам. Хазяйкою поля стала команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «Ніка-Далівський університет».

Підготувала: Ірина Лебедь