«Ніка-Далівський університет» перемогла у всеукраїнській спартакіаді

Команда з софтболу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «Ніка» посіла перше місце у III-іх літніх спортивних іграх України з софтболу. Спартакіада проводиться раз на чотири роки у передолімпійський рік. „Ніка” вже втретє бере участь у цій спартакіаді. В минулі роки дівчата виборювали серебро. Загалом, у змаганнях взяли участь шість команд з різних міст України. З шести зіграних ігор „Ніка” виграла у п’яти. Набравши у підсумку дев’ять очок, команда посіла перше місце. „Змагання пройшли добре, – розповідає тренер збірної команди університету з софтболу Тетяна Ромашова. – Загалом, цей рік видався для команди титулованим: нагороди на Чемпіонаті України, Європи, всеукраїнській спартакіаді. Ми дуже пишаємося цьогорічними результатами”. У жовтні „Ніка” буде змагатися за Кубок України з софтболу. Завдяки перемозі у Чемпіонаті України, дівчата будуть грати одразу у півфіналі Кубка України з софтболу.