«НІКА-Далівський університет» приймає вітання

Клубна команда з софтболу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «НІКА-Далівський університет» вперше стала володаркою Кубка Європейських чемпіонів 2011. З цієї нагоди Державна служба молоді та спорту України привітала керівництво університету, працівників та гравців софтбольного клубу «НІКА-Далівський університет» міста Луганськ.

Софтбольний клуб «НІКА-Далівський університет» є одним із найбільш визначних софтбольних клубів нашої країни. Команда заснована в 1989 році і за часи свого існування стала базовим клубом національної та молодіжної збірної команди України, багаторазовим чемпіоном та володарем кубка України.

«Щиро вітаю усіх Вас із перемогою команди «НІКА-Далівський університет» в змаганнях кубка Європейських чемпіонів, – привітав далівчанок голова Служби молоді та спорту України Равіль Сафуллін. – Зичимо Вам, дорогі друзі, подальших успіхів у подоланні вершин європейського та світового спорту во славу всієї нашої держави. Миру Вам, вашим сім’ям, щастя та добробуту в майбутньому!»