«Ніка – Далівський університет» привезла нову перемогу

Вперше команда з софтболу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «Ніка – Далівський університет» взяла участь у Кубку Європейських Чемпіонів, де зайняла почесне третє місце. Боротьба за Кубок перший раз проходила в місті Тучково Московської області з 10 по 17 вересня. У цих змаганнях «НІКА» поступилася Росії (1-е місце) і Хорватії (2-е місце). До перемоги прагнули 15 луганчанок, 12 з яких – студентки й співробітниці університету. Важливо відзначити, що в подібних чемпіонатах звичайно борються збірні команди країн. До цього часу виступала збірна України, а цього року за всю нашу країну боролася команда «НІКА». «Для нашої команди участь у подібних змаганнях – велике досягнення. Всі учасниці виявили свій бійцівський характер, кожна з них зробила свій внесок. Я особисто, як і все учасниці нашої збірної, дуже вдячні ректорові СНУ ім. Володимира Даля професорові Олександру Голубенко, за надану допомогу в організації поїздки в Московську область», – заявила головний тренер команди «Ніка – Далівський університет» Тетяна Ромашова. Турнір складався з декількох етапів. У першому турі «НІКА», обігравши всіх суперників, поступилася лише команді з Росії. На наступному етапі турніру в ¼ фіналу луганчанки здобули перемогу над болгарськими спортсменками, але росіянкам знову вдалося обіграти наших дівчин. У півфіналі команда СНУ ім. В. Даля боролася за право виходу у фінал Кубка Європейських Чемпіонів з хорватськими чемпіонками – збірною «Принц Загреб». Після завзятої боротьби у фінал вийшли хорватки, «НІКА» поступилася з рахунком 3:5. Вперше в історії українського софтбола команда Далівського університету, яка напередодні стала 14-кратним чемпіоном України, зайняла третє почесне місце й привезла бронзову медаль Кубка Європейських Чемпіонів. Тепер «НІКА» буде боротися ще за одну нагороду – Кубок України, що відбудеться у близькому майбутньому.