«Ніка-Далівський університет» стала володарем Кубку України – 2007 з софтболу

Збірна команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «Ніка-Далівській університет» вдев’яте стала володарем Кубку України з софтболу. У минулі вихідні «Ніка» зіграла останній другий, фінальний тур Кубку України з софтболу з командою з міста Кіровоград. Зустріч проходила на спортивному полі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. «Обидві команди дуже сильні, особливо за якісним складом гравців – і Луганська «Ніка», і команда з Кіровограда, – ще перед грою зазначив головний суддя змагань Володимир Судимак (м.Рівне). – Шанси на перемогу майже рівні. Головне – яка з команд збереться для вирішального поєдинку». Перший етап фіналу команди зіграли у Кіровограді 13-14 жовтня. З двох ігор далівчанки виграли одну. У запеклій боротьбі «Ніка» вдома перемогла ще у двох іграх. Перша закінчилася з рахунком 4:2, друга – 6:2. У підсумку збірна команда СНУ ім. В. Даля «Ніка» виграла з рахунком 3:1. Кубок України завершив сезон софтболу. «Ніка» на декілька тижнів йде на канікули, а потім продовжить тренування та підготовку до нового сезону. Нагадаємо, що далівчанки цього року в п’ятнадцяте перемогли на Чемпіонаті України з софтболу. Це дає їм перевагу у формуванні збірної України для участі у наступному Чемпіонаті Європи. Також «Ніка» може взяти участь у змаганнях Кубку Європейських Чемпіонів та Кубку Володарей Кубків. «Настрій в команді чудовий! – розповідає тренер збірної команди університету з софтболу Тетяна Ромашова. – В цьому році ми добре попрацювали: виграли Чемпіонат України, Треті Всеукраїнські спортивні ігри, Кубок України. Зараз невелика перерва і далі – знову в бій!».