«НІКА-Далівський університет» святкує своє двадцятиріччя

Цього року виконується 20 років з дня заснування софтбольної команди «Ніка-Далівський університет».

З нагоди ювілею, 4 жовтня о 14:00, на спортивному полі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пройде товариський матч між ветеранами жіночого софтболу в Луганську – випускницями «Никі» і нинішнім складом команди. Крім того, цього дня з ранку пройде фінал Кубка України. Зустріч обіцяє бути незабутньою спортивною подією Луганська!

Наша довідка:

Команда «Ніка» була заснована в 1989 році на базі кафедри Луганського машинобудівного інституту. Освоювали нову для себе гру під керівництвом завідувача кафедри фізичного виховання Володимира Валентиновича Щигалевського. Він першим в місті розгледів в цьому виді спорту можливість удосконалювати саме ті якості, які необхідні студенткам технічного вузу. Команда стала фактично першопроходцем в жіночому софтболі на Україні. Вже на перших змаганнях – першості профспілок УССР виграла «Ніка», в 1991 році вона ж перемогла в Чемпіонаті України. Трагічним для команди стала смерть тренера і творця. У тому ж 2004 року тренерами команди стали Василь Кисиль і Артур Царенко. Проте в той рік на жодних змаганнях команда не показала високих результатів. Але команда, не дивлячись на жіночий склад, вистояла.

Основний склад досі – це студентки тепер вже Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. За ці двадцять років багато хто вже закінчив свою спортивну кар`єру, створив сім`ю, але, тим, не менш у кожній залишилося хвилювання за команду, дружба та колективний дух.