Print

Ніка-Далівський університет в дванадцяте виборола Кубок України з софтболу_

 

У фінальних змаганнях за володарство Кубком України команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «Ніка-Далівський університет» перемогла супротивника, ставши 12-ти кратним володарем Кубку України.

У фіналі луганчанки зустрілися з командою з Кіровограду «КНТУ» (Кіровоградського національного технологічного університету), обігравши їх з рахунком 15:4. Загалом цього року в змаганнях взяли участь п’ять команд – «Колос» та «КНТУ» (м.Кіровоград); «Ніка-Далівський університет» (м.Луганськ); «Західний вогонь» (м.Ровно); «Дончанка» (м.Донецьк).

За словами тренерів та гравців цей сезон – один з кращих за всю історію команди. «Я сьогодні сказав дівчатам що вони «виросли», – розповів тренер команди Василь Кисиль. – Зіграли сильно».

На цьому софтбольний сезон завершився. Попереду у команди місячна відпустка, а після – знову тренування. Офіційно сезон наступного року стартуватиме традиційно в квітні Кубком В. Шигалевскього.

Нагадаємо, що команда “Ніка-Далівський університет” заснована в 1989 році на базі тоді ще Машинобудівного інституту (зараз – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля). Основний склад – студентки університету. Команда фактично стала першою ластівкою зародження софтболу на Україні.