“Ніка-Далівський університет” вдесяте виборола Кубок України

Софтбольна команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «Ніка – Далівський університет» у минулі вихідні виграла Кубок України. До фіналу Кубку України вийшли дві команди – «Ніка» та «КНТУ» (Кіровоградський національний технічний університет). Фінал грали у два тури. Перший – в минулі вихідні в Кіровограді, а другий – цими відхідними у Луганську. У Кіровограді Далівчанки поступилися «КНТУ» з рахунком 0:2. Гра у фіналі у двох турах йде до трьох перемог, тому боротьба за перше місце продовжилася у Луганську. «Ніка» виграла всі три гри у другому турі та перемогла у фіналі з рахунком 3:2. «Зараз софтбольний сезон закінчився та «Ніка» йде у відпустку, – розповіла тренер команди «Ніка» Тетяна Ромашова. – У листопаді ми почнемо активні тренування, щоб у квітні розпочати новий сезон з новими силами».