«Ніка-Далівский університет» вісімнадцятий раз стала чемпіоном України з софтболу

Клубна команда з софтболу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «НІКА-Далівський університет» в минулі вихідні на спортивному полі університету зіграла третій, завершальний тур чемпіонату України з софтболу.

Всього в чемпіонаті взяли участь сім команд – «Ніка-Далівський університет» (м. Луганськ), «Західний вогонь» (м.Рівне), КНТУ – СДЮСШОР-2 (м.Кіровоград), «КОЛОС-ДІАМАНТ» (м.Кіровоград), «Академія» (м.Острог), «КРИМ» (Сімферополь), «Дончанка» (м. Донецьк). Суперниками Далівчанок в супер-фіналі стала команда «Західний вогонь» (м.Рівне). З трьох проведених ігор «Ніка» з великим розривом перемогла в усіх трьох. Перша гра пройшла з рахунком 14:2, друга – 17:5, третя – 10:2 на користь господарів поля.
На рахунку команди «Ніка-Далівський універитет» це вже вісімнадцятий перемога на чемпіонаті Україні. Сам чемпіонат проводиться щорічно з 1989 року. До речі, команда «Ніка-Далівський університет» заснована в 1989 році на базі тоді ще Машинобудівного інституту (зараз – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля). Основний склад – студентки університету. З 2006 року Далівчанки виступають від України на Кубку Європейських чемпіонів.
Нагадаємо, що в серпні цього року «Ніка-Далівський університет» вперше стала володаркою Кубка Європейських чемпіонів, обігравши в фіналі дуже сильного суперника – французьку команду “Comanches” з Тулона з рахунком 7:6. Таким чином, на рахунку луганських софтболісток вже шість виступів на цих змаганнях, з них тричі команда ставала бронзовим призером і один раз срібним.
Наприкінці вересня «Ніка» відправиться в місто Острог на Кубок України з софтболу, який завершить сезон 2011 року.

Підготувала – Галина Щербак