«Ніка – Далівський університет» втретє здобула бронзу для України на Кубку Європейських Чемпіонів у Сан-Марино

Клубна команда з софтболу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «Ніка – Далівський університет» в змаганнях за Кубок Європейських Чемпіонів зайняла почесне третє місце, зробив поступку господарям з Сан-Марино (1-е місце) і команді зі Швейцарії (2-е місце).

За Кубок і за вихід до групи «А» боролися 11 луганчанок, більшість з яких – студентки і випускниці університету. Турнір складався з декількох етапів. У першому турі «Ніка», обіграв усіх суперників, поступилася лише команді з Сан-Марино (1:7). У своїй підгрупі «Ніка» без особливих проблем переграла «Академіку» з Болгарії – 4:1, клуб «Лисички» зі Словаччини – 11:5, «Баракудос» з Данії – 10:0. З другого місця у фінальній частині «Ніка» переграла французький клуб «Команчі» – 6:2. Після завзятої боротьби луганчанки за підсумками посіли третє місце, зробив поступку «Флаєрсу» зі Швейцарії (0:1) у додатковій грі.

«З точки зору підсумкового місця, бронзу, безумовно, можна вважати успіхом. Але вважаю, що наша команда гідна більшого, – висловив свій погляд про результати матчу генеральний менеджер «Ніки» Василь Кисіль. – Фахівці зійшлися на думці, що в фіналі повинні були зіграти ми і господині турніру. На жаль, мінімальна поразка від «Флаєрса» не дозволила нам боротися за перше місце. Зате маємо стимул розвиватися і рухатися далі в ногу з часом».

Для нових шляхів вирішення задач до рядів луганської команди були запрошені російські й іноземні легіонери, а також відомий тренер з Голландії Андре Прінс, який виконував роль консультанта.

Нагадаємо, що «Ніка-Далівський університет» сімнадцятикратний Чемпіон України з софтболу, десятикратний володар Кубка України і чотириразовий призер Кубка Європейських Чемпіонів. Важливо відзначити, що в чемпіонатах за Кубок Європейських Чемпіонів зазвичай виступають збірні команди країн. Спочатку в них виступала збірна України, а з 2006 року за всю країну стала боротися команда «Ніка». І з того періоду, коли за Україну на Кубку Європейських Чемпіонів стала виступати команда СНУ ім. В.Даля, вперше в історії українського софтболу наша країна посідає призові місця: три рази отримувала бронзу і один раз срібло.

Тепер «Ніку» чекає боротьба ще за один Кубок – Кубок України, який відбудеться в жовтні.

Підготувала: Наталія Вергуненко