„Ніка – Далівський університет” завоювала свій восьмий Кубок України з софтболу

7 жовтня на стадіоні Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля розгорялися страсті фінальної гри на Кубок України з софтболу. На полі змагалися „Ніка – Далівський університет” з донецькою командою „Дончанка”. На цей момент команда Далівського університету вже мала сім Кубків України. „”Ніка – Далівскький університет” вкотре поставила перед собою високу ціль: стати чемпіоном та володарем Кубку України. І з успіхом цього достигла! В чотирнадцятий раз дівчата отримали золоті медалі за перше місце у чемпіонаті України з софтболу, та у восьмий раз Кубок України. Наша „Ніка” – найсильніша! Далівський університет дуже пишається нею. Вона – лице нашого університету!”, – сказав ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. На полі відбувалося важке змагання за кубок першості. Перемога луганчанкам далася цього разу не легко. Гравці „Дончанки” несподівано для луганської команди почали активну боротьбу за Кубок України. Вже у перших трьох інінгах рахунок становив 6:1 на користь гостей. Хвилювання у той момент заполонило трибуни вболівальників, тренерів та гравців команди з Луганська. Лише у п’ятому та шостому інінгах рахунок вирівнявся. Господарки поля у важкій боротьбі взяли свій восьмий кубок України з софтболу з мінімальним розривом у одне очко – 7:6, саме з таким рахунком закінчився фінал гри. Команда „Ніка-Далівський університет”, отримавши свій восьмий Кубок України, омила його святковим шампанським. Тож дівчата вкотре довели свій професіоналізм та спортивну майстерність.