«Ніка» – найкраща українська команда з софтболу

Клубна команда «Ніка-Далівський університет» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля перемогла у третьому турі Чемпіонату України з софтболу. Турнір визначив учасниць Суперфіналу всеукраїнських змагань, що відбудеться наприкінці вересня у Луганську.

У чемпіонаті взяли участь сім найсильніших українських команд – «Ніка – Далівський університет» (м. Луганськ), «КНТУ – СДЮШОР 2» (м. Кіровоград), «Західний вогонь» (м. Рівне), «Колос» (м. Кіровоград), «Крим» (м. Сімферополь), «Дончанка» (м. Донецьк) та «ТНУ» (м. Сімферополь).  У фіналі третього туру луганчанки зіграли з донецькою командою з рахунком 9:6.  Команда СНУ ім. В. Даля обійшла усіх суперниць з великим відривом та здобула впевнену перемогу. Друге місце отримала команда «КНТУ – СДЮШОР 2», а бронзовим призером змагань стали гості з Рівного  – «Західний вогонь».

Нагадаємо, що софтбольна команда «Ніка-Далівський університет» була заснована в 1989 році на базі тоді ще Машинобудівного інституту (зараз – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля) та започаткувала розвиток цього виду спорту в Україні. З 2006 року далівчанки виступали від України на Кубку Європейських чемпіонів, де неодноразово ставали призерами. Також зазначимо, що завершальним турніром нинішнього сезону стане Кубок України, який пройде у жовтні на луганському софтбольному полі.

Підготувала:  Наталія Сорокіна