«Ніка» вдев’ятнадцяте стала чемпіоном України

Клубна команда «Ніка-Далівський університет» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля отримала перемогу в Суперфіналі Чемпіоната України з софтболу.

Команда СНУ ім. В. Даля зустрілася у Луганську з рівненькою командою «Західний вогонь». Гра проходила до трьох перемог. У першій далівці перемогли з переконливим рахунком 7:0, друга гра виявилася більш напруженою і завершилася рахунком 6:5. Третя, в якій «Ніка-Далівський унівеситет» обійшла супротивника з рахунком 11:3, стала вирішальною у Суперфіналі та принесла далівчанкам перемогу. Здобутий результат засвідчив високий рівень гри  клубної команди СНУ ім. В. Даля з софтболу, яка в дев’ятнадцятий раз підтвердила почесне звання Чемпіона України.

Нагадаємо, що софтбольна команда «Ніка-Далівський університет» заснована в 1989 році на базі тоді ще Машинобудівного інституту (зараз – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля) та започаткувала розвиток цього виду спорту в Україні. З 2006 року далівчанки виступали від України на Кубку Європейських чемпіонів, де неодноразово ставали призерами. Також зазначимо, що наприкінці вересня «Ніка-Далівський унівеститет» змагатиметься з сімома командами за Кубок України з софтболу.