Print

Номінація TOP 30 UNDER 30 від Kyiv Post

 

Триває прийом заявок на Номінацію TOP 30 UNDER 30 2017 року від Kyiv Post, яка має на меті визначити 30 українців до 30 років, які мають видатні досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності!

Номінація Top 30 Under 30 є досить популярною практикою серед міжнародних видань, дослідницьких організацій тощо. В 2016 році KyivPost також запровадили цю почесну номінацію, обравши 30 молодих українців, які є відданими своїй діяльності, мають значні досягнення або захоплюючі інноваційні ідеї для впровадження змін в Україні і в усьому світі.

Наразі та до 1 жовтня включно триває прийом заявок на визначення переможців Нагороди TOP 30 UNDER 30 2017 року, а отже в тебе є реальний шанс стати наступним переможцем почесної Номінації!

Розшукуються надихаючі теоретики та практики, які мають круті ідеї з вирішення життєво важливих проблем, просувають Україну за допомогою своєї діяльністі та результатів або ефективно допомагають тим, хто цього потребує!

Якщо тобі ще не виповнилося 30 років і ти є громадянином України, маєш видатні досягнення або запровадив значні зміни у сфері освіти, спорту, охорони здоров’я, бізнесу, науки, медицини, громадської діяльності, мистецтва та інших сферах, або твоя робота допомогла Україні та її населенню чи будь-де в світі, – тоді ти просто мусиш подати заявку.

Також, якщо ти надихаєшся кимось або знаєш когось, хто демонструє ці критерії, і їхній внесок виділяється з поміж інших, будь ласка, номінуй їх на премію TOP 30 UNDER 30.

Церемонія нагороження переможців TOP 30 UNDER 30 відбудеться 5 грудня 2017 року, готель Хілтон, м.Київ.

Бажаємо успіхів та чекаємо саме на твою історію успіху!