Новорічний подарунок від далівця Максима Скляра – 5 медалей зі змагань за Кубок України з карате-до

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим Скляр взяв участь у Фіналі змагань за Кубок України з карате-до за версією SKIF(Shotokan Karate-Do International Federation). Протягом всього року на різноманітних змаганнях визначалися найкращі спортсмени. У фінал вийшли найсильніші. Максим Скляр виборов 3 перших місця, 1-е друге та ще 1-е третє. На змаганнях за Кубок України він виступав у категорії, де суперники були старші за нього, адже з наступного року він зможе претендувати на перемогу тільки в вікових категоріях від 18 років. «На змаганнях суперники були сильними, – поділився враженнями від змагань студент юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Максим Скляр. – Можу визнати – було не легко, на татамі провів багато боїв. Своїми перемогами зробив «новорічний подарунок» своїм батькам». Паралельно зі змаганнями за Кубок України з карате-до проводився відбір для участі в Чемпіонаті Світу, що відбудеться у травні 2008 року в місті Київ. Він проходитиме під егідою президента України Віктора Ющенка. В рамках змагань пройде семінар президента SKIF канчо Хіракадзу Канадзави (10 Дан). «Я буду серйозно готуватися до Чемпіонаті Світу, – відзначив Максим Скляр. – Цього року в мене був напружений графік змагань. Поки що я дам собі трохи часу на відпочинок, для того, щоб відновити сили». За результатами змагань Максима Скляра зарахували до збірної України з карате-до за версією SKIF. Вона не чисельна, тому потрапити туди дуже престижно. Максим знаходиться й в основному складі збірної України з годзю-рю карате-до. За 2007 рік Максим Скляр не одноразово ставав переможцем змагань за Кубки України, перемагав на Чемпіонаті Європи. Проте його спортивна кар’єра розпочалася на Відкритому обласному турнірі у місті Горлівка у 2000-му році. Саме там відбувся його перший бій.