Новий навчальний рік – у новому комп`ютерному класі

Студенти факультету математики та інформатики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля розпочали навчання за 12 новими комп’ютерами. Забезпечити студентів додатковим комп’ютерним класом, укомплектувавши його потужною і сучасною технікою, взялися партнери факультету математики та інформатики – кампанія ТОВ «Інфопульс Україна».

Співпраця сторін триває менше п’яти років, проте, взаємна діяльність задовольняє всіх учасників. Луганське відділення ТОВ «Інфопульс Україна» на основі договору про співпрацю надає студентам місце для проходження практики, а після закінчення університету – і робочі місця молодим фахівцям. «Ми розуміємо, що без створення ефективної системи підготовки кадрів, інформаційно-технічна галузь України може не витримати конкуренції на міжнародному ринку. У свою чергу, для створення такої системи недостатньо розрізнених зусиль держави та бізнесу. Потрібно об’єднувати сили. Результати співпраці між «Інфопульс» та Східноукраїнським університетом імені Володимира Даля вже зараз довели ефективність такого підходу», – говорить глава представництва «Інфопульс Україна» в Луганську Сергій Палеєв.

Луганська область має значну кількість підприємств, у яких є потреба у висококваліфікованих фахівцях цієї галузі. «Мета професорсько-викладацького колективу нашого факультету – задовольнити вимоги роботодавців кадрами і за кількісними, і за якісними показниками, – розповідає декан факультету математики та інформатики, доцент, кандидат технічних наук Юрій Стативка. – Рівень підготовки фахівців на факультеті говорить сам за себе: у наших випускниках зацікавлені настільки, що підприємства (зокрема, наш партнер «Інфопульс Україна») готові інвестувати в процес підготовки програмістів. Це взаємовигідні партнерські відносини, прозорі і чесні. Студенти задоволені якістю освіти, роботодавці – підготовкою конкурентоспроможних кадрів».

Нагадаємо, факультет математики та інформатики СНУ ім. В. Даля займається підготовкою фахівців більш ніж 15 років. Студентів навчають викладачі високої кваліфікації з вченими ступенями і званнями, з великим стажем науково-педагогічної роботи. У складі викладацького колективу факультету 6 докторів наук і професорів, понад 40 кандидатів наук і доцентів. У розпорядженні студентів сучасні комп’ютерні класи, швидкісний Інтернет, мультимедійні аудиторії, інформаційні ресурси факультету. Випускники факультету здатні професійно діяти в різних економічних і соціальних умовах і готові до вирішення таких завдань, як розробка програмного забезпечення, побудова та експлуатація комп’ютерних мереж, математичне та інформаційне моделювання в технічній, економічній та соціальній сферах.

Підготувала Зоя Шаповалова