Новини спорту

У залі атлетичної гімнастики КДЮСШ №1 м. Сєвєродонецька відбулися змагання з жиму штанги лежачи серед студентів СНУ ім. В. Даля.

Змагання проводилися з метою популяризації атлетичної гімнастики.

У процесі змагань вирішувалися наступні завдання:

• підвищення мотивації для подальших тренувань, а також спортивної майстерності студентів;
  • здобуття студентами досвіду участі у змаганнях;
  • формування збірної команди студентів СНУ ім. В. Даля для участі у міських та обласних змаганнях з жиму лежачи;
  • пропаганда здорового способу життя, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.

У змаганнях взяли участь дванадцять спортсменів СНУ ім. В. Даля з різних інститутів і факультетів.

Всі учасники виконували вправу – підняття штанги, рівної вазі спортсмена, по одному заліковому підходу на максимально можливу кількість повторень.

За результатами змагань з жиму лежачи визначилися переможці:

І місце – Елнур Гусейнов (група ПЦБ-16, навчально-науковий інститут транспорту і логістики);

ІІ місце – Ян Савицький (група АБС-18, навчально-науковий інститут транспорту і логістики);

ІІІ місце – Павло Борисов (група ПР-184д, юридичний факультет).

Переможці змагань були нагороджені дипломами та медалями.