Новини спорту

Відбулися фінальні спортивні змагання серед юнаків факультету гуманітарних наук психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля, присвячені Дню захисника України.

Хлопці змагалися у трьох видах фізичних вправ: підтягування на поперечині, підіймання тулуба та віджимання від підлоги.

За загальними результатами переможцем змагань став Артур Чернов, група ЗЛ-17д. На другому місці – Олег Луньов, група СОУМ-17д. Третє місце виборов Дмитро Моховіков, група СР-18д.

Учасників змагань та вболівальників привітала декан факультету гуманітарних наук психології та педагогіки Альона Федорова, вона вручила переможцям нагороди, і запросила усіх на солодкий стіл.

Спортивні змагання, присвячені Дню Українського козацтва, відбулися також на факультеті інформаційних технологій та електроніки. Учасниками стали студенти 1-5 курсів усіх спеціальностей факультету. У цьому році у заході приймали участь не лише юнаки, але й дівчата. З кожним конкурсом хлопці доводили, що вони сильні, мужні, спритні, витривалі – справжні козаки. А дівчата демонстрували, що багато в чому не поступаються парубкам.