Обласна олімпіада з математики для учнів 7-11 класів Луганської області

Під егідою СНУ ім. В. Даля проводиться обласна олімпіада з математики. Ціль цього заходу – визначення рівня учнів, що бажають отримати вищу освіту з технічних спеціальностей та допомога їм при вступі до ЗВО. Учасники олімпіади отримують сертифікати, а переможці – документи, що підтверджують їхній рівень.

Інформація для учасників олімпіади з математики:

25 січня реєстрація учнів для участі в олімпіаді завершена.

Олімпіада буде проводитись в два етапи.

Місце: м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 41, навчальний корпус СНУ ім. В. Даля,  аудиторії 308, 310, 312, 313.​​​​​​​

Звертатися на кафедру програмування та математики (аудиторія 314).

Контактний телефон: +38 (095) 638 68 22

Учасник в день олімпіади повинен проходити одразу до аудиторії.

Із собою потрібно мати:

• якнайменше одну захисну маску (рекомендується мати додаткову маску);
  • учнівський квиток або довідку зі школи з фотографією;
  • ручку, олівець, чисті листи паперу А4, інше канцелярське приладдя за потреби (нагадуємо, що калькуляторами, телефонами та іншими електронними пристроями під час олімпіади користуватися заборонено).

УВАГА! До олімпіади не будуть допущені учасники із симптомами респіраторних захворювань: кашель, нежить, підвищена температура.

Перший етап 31 січня:

• реєстрація учасників 11:15 – 11:45;
  • проведення заходу 12:00 – 16:00.

Другий етап 7 лютого:

• реєстрація учасників 10:15 – 10:45;
  • проведення заходу 11:00 – 14:00.

Нагородження

До уваги учасників обласної олімпіади з математики!
Наприкінці березня – на початку квітня відбудеться нагородження переможців та учасників за участі Луганської обласної державної адміністрації.
Інформація доповнюватиметься.