Print

Образ Калугіної та Новосельцева приніс студентам перемогу в конкурсі закоханих

 

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля зустрічають День святого Валентина за власними студентськими традиціями: поштою «валентинок», конкурсами та піснями на факультетах. Родзинкою святкування став традиційний загальноуніверситетський конкурс на кращих закоханих університету «Пара року», який пройшов у в Sound hall «Opera».

Автори сценарію – лідери студентського самоврядування забажали перенести традиційні для такого виду шоу конкурси в максимально незвичайний формат. Так і народилась ідея, за якою пари представили відомі закохані пари всіх часів та народів. Загальний ритм заходу підігрівали і влучні образи ведучих, які предстали перед глядачами в ролі Афродіти та Аполона.

Всього у конкурсі взяли участь шість пар. Сценічний образ та його творче відтворення на сцені робили самостійно. Далівці обрали дуже колоритні пари. Так, перед глядачами та членами журі предстали Майстер і Маргарита у виконанні Олександра і Катерини з факультету менеджменту, Новосельцев і Калугіна, представлені Максимом і Дарією з факультету масових комунікацій, Джон Кеннеді і Мерлін Монро, блискуче виконані Олексієм та Аліною, студентами юридичного факультету, містер і місіс Сміт у представлені Віталія та Наталії з факультету прикладної механіки та матеріалознавства. Далівці виявили зацікавленість і, здавалося б, до менш позитивних образів з історії.

Закоханим парам належало пройти три конкурси: презентацію, танець та зізнання в коханні. Творчі ідеї та відтворення їх на сцені вдалися парам блискуче. Особливо схвилювали образи Графа Дракули та його коханої Єлизавети, які впродовж всього шоу залишалися вірними образу – жодної усмішки з вуст. На конкурсі «Презентація» вони зворушливо зіграли діалог, у якому розповіли на які жертви пішла Єлизавета заради свого Графа. У Віталія і Наталії сцена сварки з кінофільму «Містер і місіс Сміт» полягла в основу їх виступу у конкурсі «Зізнання в коханні». Другий конкурс відзначився доброю танцювальною підготовкою та неперевершеністю постановки.

За думкою журі кращою парою року стали Максим Діптан і Дар’я Зарва, які підкорили артистизмом у виконанні образів Новосельцева та Калугіної з відомого кінофільму «Службовий роман». Цей сценічний образ обраний невипадково – Максим і Дар’я грають у команді КВК «Дешево та сердито» факультету масових комунікацій, де вже входили в одній із мініатюр в образи Новосельцева та Калугіної. Сюжетна лінія фільму та крилаті вислови з нього лягли в основу конкурсу «Презентація». У другому конкурсі пара з урахуванням образу станцювала танго. У конкурсі «Зізнання в коханні» герої перенеслися у наш час – в програму «Все для тебе», до якої Новосельцев пішов аби змінитися для своєї коханої.

Друге місце посіли Віталій і Наталія (Містер та місіс Сміт), третє – Олександр і Катерина (Майстер і Маргарита). У номінації «Найбільш вдале втілення образу» перемогли Дмитро і Дар’я, які високоартистично відтворили складні образи Графа Дракули і його коханої Єлизавети. Приз глядацьких симпатій завоювали Євген і Наталія з факультету комп’ютерних наук.