Одинадцять студентів СНУ ім. В. Даля стали переможцями Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля увійшли до числа 200 переможців щорічної Стипендіальної програми «Завтра.UA» на 2013-2014 навчальний рік. Одинадцятеро далівців різних спеціальностей здобули звання стипендіата.

Цього року університету вп’яте збільшили можливу кількість учасників, таким чином, 60 далівців мали змогу подати документи та поборотися за звання стипендіата. Внаслідок високої планки відбору на третій етап конкурсу було допущено 27 студентів СНУ ім. В. Даля. Вони були відібрані серед 2036 кандидатів з різних українських вишів.

За підсумками конкурсу Стипендіатами програми «Завтра.UA» стали далівці Микита Соснов (Інститут комп’ютерних систем і технологій), Ірина Білянська (факультет інженерної механіки), Денис Бобр (Навчально-науковий інститут праці та соціальних технологій), Олександра Рижкіна (Інститут управління), Валерія Літвак (факультет природничих наук), Ольга Маслова та Олександр Рябухін з Технологічного інституту (м. Сєверодонецьк), а також Ірина Вовк, Сергій Кара, Ярослава Чернишова і Павло Шевченко з Інституту транспорту і логістики. Зазначимо, що Сергій Кара та Денис Бобр, які цього року посіли у загальному рейтингу третє та дев’яте місце відповідно, були переможцями цієї програми 2012-2013 навчального року.

Нагадаємо, що загальнонаціональна Стипендіальна програма «Завтра. UA» вже восьмий рік реалізується в рамках діяльності Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива». Основним її завданням є підтримка найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів 3-6 курсів денної форми навчання провідних вітчизняних вищих навчальних закладів. Далівський університет бере участь у програмі «Завтра.UA» з 2008 – 2009 навчального року. За цей час декілька десятків далівців стали стипендіатами.

Підготувала: Наталія Сорокіна