Оголошено набір на участь у Access Program – безкоштовній програмі для школярів з вивчення англійської мови 20112013

Посольство США в Україні оголошує конкурс серед учнів старших класів міста Луганська для участі у Програмі стипендій з вивчення англійської мови на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Ця програма надає можливість ще 60 учням міста Луганська із малозабезпечених сімей віком 14-15 років вивчати англійську мову протягом двох років за комунікативною методикою і з використанням американських навчальних посібників. Заняття проходитимуть на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Для участі в програмі школярі будуть відібрані у відкритому конкурсі. Програма передбачає заняття з англійської мови в позакласний час три рази на тиждень, включаючи роботу з комп’ютером, участь у громадських та культурних заходах, а також інтенсивні літні мовні школи протягом двох тижнів у червні 2012 і 2013 року. Після закінчення програми учасники отримають сертифікати від Посольства США в Україні.

Запрошуються до участі у конкурсі:

• учні старших класів м. Луганська віком 14-15 років із малозабезпечених сімей

• які мають базові знання англійської мови

• мотивацію вивчати англійську мову

• можливість регулярно відвідувати всі заняття протягом двох років і мають гарну дисципліну

Як взяти участь у програмі:

Заявка складається із заповненої аплікаційної форми, короткого есе англійською мовою, написаного учнем від руки, та офіційного документа, який підтверджує, що учень походить із малозабезпеченої родини.

Для отримання бланків анкет та подання заявок для участі у конкурсі можна звертатися до Відділу міжнародного співробітництва Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля за адресою: Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, 138к. 1 корпус (Телефон для довідок: 41-75-47).

Довідка: Програмі стипендій (Access Program) з вивчення англійської мови працює з 2009 року на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Цього року сертифікати отримали випускники Access Program 2009.