Оголошено переможців конкурсу творчих робіт до ювілею СНУ ім. В.Даля

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки загальноуніверситетського конкурсу творчих робіт «Університет – мої найкращі роки», присвячений 95-ічниці створення університету.

Загалом на виставку було подано близько 200 робіт, серед яких як художні твори різних жанрів – вірші, оповідання, спогади, так і твори прикладного мистецтва – вишиті рушники та сорочки, фото колажі, картини, фігури з різних матеріалів – бісеру, жерстяних банок, скла, дерева. Серед них журі були визначені близько 80 експонатів для виставки.

На святкуванні 95-річниці з дня створення університету стали відомі імена переможців конкурсу. Грамоти вручила проректор з науково-педагогічної роботи і гуманізації навчально-виховного процесу професор Галина Щедрова. Перше місце зайняв Філологічний факультет, друге – навчально-науковий інститут праці та соціальних технологій, третє розділили факультет комп’ютерних технологій та факультет хімічної інженерії. Окремо відзначені три роботи студентів. Перше місце зайняла студентка філологічного факультету Анастасія Великжанина, друге – інститут юриспруденції та міжнародного права Анна Головіна, та третє – студентка факультету комп’ютерної інженерії Ганна Калініна.