Оголошено початок відбору на участь в Українській школі політичних студій 2017 року

З 03 січня до 19 лютого 2017 року триває реєстрація аплікантів конкурсу на участь у програмі Української школи політичних студій – одного з найуспішніших мережево-освітніх проектів України , який за 11 років об’єднав більше 380 представників успішної молоді з різних сфер – держслужбовців, юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів, представників творчих професій та громадських діячів.

Під час навчання в УШПС у 2017 році відібрані слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох сесіях: три національні сесії відбудуться в Україні (Київ, Одеса, Львів) та одна міжнародна (Всесвітній Форум Демократії) – у Раді Європи (Страсбург, Франція). Програма проходить за підтримки Ради Європи.

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

• мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, творчої, наукової та підприємницької діяльності, журналістики, політики, юриспруденції;
  • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;
  • є громадянами України віком до 35 років, які мають вищу освіту;
  • знання іноземних мов є додатковою перевагою.

Дедлайн: 2017-02-19

Веб-сайт