Оголошується конкурс для абітурієнтів з правознавства та історії

Інститут юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує учнів старших класів загальноосвітніх шкіл та студентів коледжів взяти участь у конкурсі з правознавства та історії «Юні таланти України».

Конкурс спрямований на виявлення та розкриття обдарувань у найбільш талановитих школярів і учнів коледжів, розвиток у них творчих здібностей в області юриспруденції та історії. Найважливішою складовою конкурсу є пропаганда правових знань серед молодого покоління. Також запрошуються до участі в конкурсі випускникі усіх навчальних закладів, які планують пов’язати своє майбутнє життя з юриспруденцією та історією.

Кожен учасник має підготувати та подати реєстраційну форму та конкурсну роботу за темами: «Професія «юрист»: як я її собі уявляю», «Права школяра та способи їх захисту», «Держава і особистість: система взаємин», «Історія – наставниця життя», «З історії рідного краю: очима свідків», «Документи як свідки історії» не пізніше 15 квітня 2015 р.

Для участі в конкурсі приймаються вірші, стінгазети, оповідання і   т.ін. на юридичну тематику, які будуть розглянуті в окремій   номінації. Автори кращих робот будуть нагороджені призами на Дні відкритих дверей інституту юриспруденції та міжнародного права, про дату якого буде повідомлено додатково.