Оголошується конкурс до Дня української мови та писемності

Запрошуються студенти усіх інститутів, факультетів та кафедр Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля до участі в конкурсі до Дня української писемності та мови «Мова моя солов’їна», що відзначатиметься 9 листопада.

До програми конкурсу входять:

• Стіннівки на теми «Виникнення слов’янської писемності», «Історія свята День української писемності та мови», «Засновники слов’янської писемності «Кирило і Мефодій» тощо. Їх слід подати на кафедру української мови та літератури до 5 листопада 2015 року, аудиторія № 124 адміністративного корпусу.
  • Літературні твори, поезії про українську мову (надсилати на електронну пошту g.p.bondarenko@mail.ru до 5 листопада 2015 року).
  • Есе на тему «Що для мене патріотизм і любов до Батьківщини?» (надсилати на електронну пошту g.p.bondarenko@mail.ru до 5 листопада 2015 року);
  • Вишивка (подати на кафедру української мови та літератури до 5листопада 2015 року);
  • Випуск газети до Дня української писемності та мови (кафедра журналістики).

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та пам’ятними призами.

До оргкомітету конкурсу входять проректор з науково-педагогічної роботи та гуманізації навчально-виховного процесу професор Галина Щедрова, завідувач кафедри української мови та літератури доцент Роман Міняйло, доцент кафедри української мови та літератури, заступник декана з навчально-виховної роботи філологічного факультету доцент Галина Бондаренко.