Оголошується конкурс наукових робіт зі сталого розвитку

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошуються до участі у V Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад», що проводить Національна мережа партнерських університетів «Вищі навчальні заклади та сталий розвиток громад» за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

До 10 травня (включно) до участі в конкурсі приймаються студентські наукові роботи за тематикою сталого розвитку громад. Загалом для учасників визначено 36 тем за різними напрямами. Найголовніший критерій – робота повинна ґрунтуватись на результатах самостійного дослідження. Дослідження повинно бути актуальним, системним та повністю розкривати тему. Також буде враховано обґрунтованість висновків і пропозицій та їх практична корисність. Після погодження і надання роздрукованої версії дослідження координатору Проекту МРГ у СНУ ім. В.Даля, конкурсна робота українською мовою та заповнена анкета учасника конкурсу надсилається в електронній версії на адресу оргкомітету.

Усі отримані роботи будуть зашифровані та передані на оцінку журі, до якого входитимуть викладачі курсів зі сталого розвитку та представники Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Результати конкурсного відбору будуть повідомлені на початку червня 2016 року. Переможці, які посядуть І-ІІІ місця, будуть нагороджені цінними призами. Кращі роботи будуть опубліковані в окремій збірці.

Додаткові консультації у координаторів Проекту МРГ – представників Ресурсного центру зі сталого розвитку при СНУ ім. В. Даля https://www.facebook.com/resource.center.eunu/ за телефоном: +38(050)533-21-00

та електронною поштою: resource.center.eunu@gmail.com

Перелік орієнтованих тем і анкету учасника можна отримати, написав листа на resource.center.eunu@gmail.com

Vimogi do konkursa 2016