Оголошується міжнародна конференція з логістики та транспорту

Інститут транспорту і логістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Логістичне управління та безпека руху на транспорті». Вона відбудеться з 4 по 8 травня 2015 року на базі державного підприємства «Український державний центр з експлуатації спеціалізованих вагонів» (ДП «Укрспецвагон») у місті Лозова Харьківської області.

Тематика конференції охоплює широкий спектр питань, пов’язаних з проблемами розвитку транспортної галузі та логістичної інфраструктури, впровадженням у перевізний процес сучасних транспортних засобів, безпекою руху, а також розвитком економіки, інформаційних та освітніх технологій на транспорті.

Під час роботи конференції її учасники матимуть можливість обговорити важливі теоретичні та прикладні питання з провідними науковцями транспортної галузі, ознайомитись з технічною базою та роботою ДП «Укрспецвагон», а у вільний час, насолодитися мальовничою природою Харківщини.

За результатами конференції буде видано науковий журнал «Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля», що входить до переліку спеціалізованих фахових видань України, а також Збірник тез конференції.

Контакти для отримання більш детальної інформації:

м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний 59-а, ком. 114,

заст. голови конференції Чернецька-Білецька Наталія Борисівна – тел: +38(050) 745-36-30

вчений секретар Шворнікова Ганна Михайлівна – тел: +38(050) 535-49-63

E-mail: shvorni@mail.ru или logistyka.snu.edu.ua@gmail.com