Олександр Голубенко: « 2007 рік для нас з багатьох показників був рекордним»

Ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професор Олександр Голубенко на брифінгу для журналістів підбив підсумки року, що минає. За його словами, головними подіями 2007 року стали: затвердження СНУ ім. В. Даля дійсним членом Євразійської Асоціації університетів; перше місце на Десятій Міжнародній виставці навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні-2007” у номінації „Модернізація вищої освіти в контексті вимог Болонської конвенції”; золота медаль, яку університет отримав на Міжнародному салоні винаходів та нових технологій „Новий час” , в номінації „Інноваційна діяльність”. У 2007 році випускниками Далівського університету стала рекордна кількість студентів (бакалаври, магістри) – близько 11 тисяч. Завдяки кропіткої праці над собою близько 100 студентів стали призерами республіканських та міжнародних наукових та спортивних змагань, з них 60 зайняли перше місце. «Цього року ми бачимо тенденцію до того, що студенти почали піклуватися про своє майбутнє, ще навчаючись в університеті, – відзначив ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професор Олександр Голубенко. – У хлопців та дівчат з’явилася мета в житті. Вони знають на що їм потрібно звернути увагу, щоб стати висококваліфікованими спеціалістами, бути затребуваними на ринку праці. А ми їм в цьому допомагаємо». 2007 року захищена рекордна кількість кандидатських дисертацій – 50 та докторських – 7. Науковцями Далівського університету написано близько 2200 наукових статей. Проте у СНУ ім. В. Даля все більше з’являється молодих кваліфікованих спеціалістів. «Для викладання в нашому університеті ми беремо на роботу найкращих наших випускників, – розповів професор Олександр Голубенко. – Ми повинні думати, хто залишиться після нас. Тому вже зараз готуємо собі заміну та приглядаємо за розвитком своїх підопічних». Більше 100 студентів СНУ ім. В. Даля (рекордний показник) за різноманітними міжнародними програмами відвідали США, Німеччину, Польщу тощо. За словами ректора університету Олександра Голубенка, покращення знань іноземних мов у студентів та викладачів – це першочергове завдання. «Наступного року ми будемо продовжувати рух в бік покращення якості підготовки спеціалістів, реалізації Болонського процесу, – зазначив професор Олександр Голубенко. – Напередодні Нового року, хочу привітати зі святом усіх співробітників та викладачів університету, будьте й надалі такими яркими та кваліфікованими, залишайтеся у душі завжди молодими. А студентам хочу побажати бути більш зрілими, краще навчатися та давати собі час на відпочинок». Центр зв’язків з громадськістю приєднується до всього сказаного. Від себе бажаємо вам, щоб наступний рік був краще, ніж минулий, і він приніс всім щастя.