Ольга Ковальова, яка потребує термінової операції, отримує підтримку далівців

Дівчина навчається на третьому курсі факультету менеджменту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Незважаючи на те, що вона студентка-заочниця, на факультеті її вважають членом свого колективу і готові підтримати її у боротьбі з важким захворюванням хребта. «Тиждень тому Оля звернулася до нас з проханням допомогти їй, організувати збір коштів на операцію, – розповідає декан факультету професор Віталій Даніч. – Деканат, завідувачі кафедр, студрада відгукнулися на прохання дівчини. Було організовано звернення до інших факультетів, усіх небайдужих людей, відкрито рахунок у банку, розпочато збір коштів на факультеті менеджменту. Після звернення дівчини до Центру зв’язків з громадськістю було розпочато широкомасштабну Інтернет-акцію на підтримку Ольги». Факультет менеджменту, як і увесь університет, мають гарячу надію, що Олі вдасться допомогти, і життєво необхідна операція буде зроблена. Цю надію плекає і сама Оля. «Я постійно відчуваю підтримку факультету і всього університету, – сказала нам Оля сьогодні. – І я вірю, що все буде добре». Якщо вам не байдужа доля Ольги Ковальової, просимо перерахувати кошти на розрахунковий рахунок у Приват банку 4405 8827 7413 7149, МФО 305 299, код ОКПО 14360570, рахунок одержувача 292 448 255 091 00.