Онлайн-зустріч з представниками Головного управління ДПС у Луганській області

Центр розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля долучився до організації онлайн-зустрічі з представниками Головного управління ДПС у Луганській області з метою залучення здобувачів вищої освіти для профорієнтаційної роботи державної податкової служби.

Було розказано про напрямки роботи організації, особливості процедур проведення конкурсних відборів на вакантні посади державного податкового інспектора, сформульовано його функціональні обов’язки та сфери відповідальності, алгоритм проходження за програмою адаптації новопризначених працівників органів Державної податкової служби.

Організатори заходу висловили подяку представникам Головного управління ДПС у Луганській області за плідну співпрацю зі здобувачами вищої освіти Юридичного факультету, Навчально-наукового інституту економіки та управління, Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля та керівництву університету, зокрема головному державному інспектору управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Головного управління ДПС у Луганській області Олександру Швецю за надану інформацію.

Підписуйтесь на СНУ ім. В. Даля в Telegram: @snu_edu_ua! Всі новини завжди під рукою!