Курси англійської мови – іспити складено, навчання триває

Відбулися іспити ще в одній групі слухачів курсів англійської мови Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки та удосконалення Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

За результатами екзаменів студенти отримають свідоцтво державного зразка. Але вивчення англійської мови в цій же групі триватиме далі вже за іншою програмою. Перерва буде зроблена лише у липні та серпні, а вже з вересня навчання продовжиться і будуть формуватися додаткові групи.

Програма розроблена таким чином, що дозволяє новачкам досить комфортно приєднуватися до діючих груп на будь-якому етапі та (або) продовжувати навчання в іншій групі, якщо якась з них тимчасово припинила свою діяльність.

Слід сказати, що сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення СНУ ім. В.Даля сформовано декілька груп вивчення англійської мови, що дозволяє розділити слухачів за початковим рівнем знань. В різних групах викладають різні викладачі за різними методиками, що дає змогу слухачам робити більш прийнятний для себе вибір.

Можна відзначити зростання попиту на вивчення англійської мови. Це зумовлено збільшенням можливостей отримання грантів, співпраці з іноземними партнерами. Особи із знанням англійської без проблем сьогодні знаходять собі перспективну і високооплачувану роботу, швидше просуваються кар’єрними сходами.

На перший погляд, саме безробітним місце на таких курсах, однак подібної закономірності не простежується. Сьогодні на курсах в Університеті можна зустріти цікавих людей, які займають не останні посади на підприємствах і в установах міста. Відомо, що Рокфеллер, аби завести корисні знайомства, свого часу відвідував гольф-клуб. Нині з цією метою він, мабуть, записався б на курси вивчення англійської мови.