Оприлюднені списки рекомендованих до зарахування

Приймальна комісія Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля оприлюднила списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на денну форму навчання. З Рекомендованим до зарахування абітурієнтам, що бажають навчатися, треба не пізніше 4 серпня принести до приймальної комісії оригінали документів.

Рейтинговий список, згідно правил прийому, впорядковується за конкурсним балом від більшого до меншого. З ним можна ознайомитися на сайті Інформаційної системи «Конкурс» (http://vstup.info/2012/i2012i21b.html) та інформаційних стендах у холі першого корпусу університету (кв.Молодіжний 20а).

Цього року в СНУ ім. В.Даля конкурс на перший курс на інженерно-технічні та природно-математичні склав від 3 до 8 заяв, а на економічні, гуманітарні та юридичні напрями підготовки – від 10 до 32 заяв. Традиційно вступна кампанія цього року має три етапи. Тому друге оприлюднення списків рекомендованих до зарахування відбудеться ще 5 серпня, і в останнє, третє – 8 серпня. Зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на бюджетні місця, проводиться не пізніше 11 серпня, а за конкурсом на контрактну форму навчання – не пізніше 25 серпня.

Для бажаючих навчатися на заочній формі навчання до 18 серпня можна подавати заяви до приймальної комісії. Для окремих категорій вступників різняться строки подання документів. Зокрема, для тих, хто хоче вступити до СНУ ім. В.Даля на напрями «Журналістика» та «Здоров’я людини», останній термін подачі документів 9 серпня. Та категорія вступників, яка не має сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання і складає іспити в університеті, подає документи на заочне відділення до 12 серпня.

Рейтингові списки рекомендованих до зарахування вступників на заочне відділення, згідно правил прийому, будуть оприлюднені 19 серпня. Зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на бюджетні місця, проводиться не пізніше 25 серпня, а за конкурсом на контрактну форму навчання – не пізніше 30 серпня.

Підготувала Галина Щербак