Останній етап вступної кампанії 2008 року успішно проходить у Далівському університеті

Триває другий, завершальний етап загальнодержавної програми відбору на навчання до вищих навчальних закладів за новими вимогами – рейтинговим відбором за кількістю балів у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти. У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля нова система показала свою дієвість та об’єктивність. «Ми докладемо всіх зусиль, щоб другий етап такого масштабного проекту реформування вищої освіти пройшов гідно, – відзначив відповідальний секретар приймальної комісії Дмитро Марченко. – Система працює стабільно, налагоджено. Приємно, що суспільство відреагувало схвально на нововведення – відчувається позитивне ставлення до конкурсу за сертифікатами у батьків та абітурієнтів». До 15 липня всі бажаючі вступити до внз повинні подати необхідні документи до приймальної комісії. Для кожної спеціальності визначено перелік предметів, сертифікати яких потрібно мати. У їх числі обов’язковий сертифікат – з української мови та літератури. Таким чином, для вступу до університету до приймальної комісії необхідно подати два сертифікати: з української мови та літератури (обов’язково) та в залежності від обраного напрямку один з визначених правилами прийому до університету сертифікат (з історії України, математики, основ правознавства). Нововведення торкнуться і абітурієнтів, що вирішили вступити на заочну форму навчання. Їм також необхідно мати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти. Пільгові категорії абітурієнтів залишаються. Вони в університеті проходитимуть співбесіду. Оскільки тестування проводилося за обмеженим списком предметів, для вступу за трьома напрямами – менеджмент, переклад та міжнародна економіка – абітурієнти складатимуть іспити в університеті. Цього року систему інформування абітурієнтів значно спростили завдяки використанню компьютерізованого підрахунку. Таким чином, усю інформацію щодо конкурсної ситуації по всім напрямам підготовки СНУ ім. В.Даля усі бажаючі можуть побачити на електронному табло, встановленому у холі головного аудиторного корпусу. До 5 серпня буде проведено зарахування абітурієнтів. У консультаційному пункті приймальної комісії всі бажаючі можуть одержати відповіді на їхні запитання або зателефонувати на гарячу лінію – (8 0642) 413-001.