Print

Отримали по заслугам! Нагороджено переможців Хакатону

 

У залі засідань Луганської ОДА відбулося нагородження учасників другого регіонального хакатону «Button» з розробки IT-проектів соціального спрямування, проведеного в рамках Програми відновлення та розбудови миру, яка реалізується Програмою розвитку ООН на сході України, за фінансової підтримки Уряду Швеції та у партнерстві з ГО «Фундація «Простір», ГО «Суспільна думка», ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону», Ресурсним центром зі сталого розвитку при СНУ ім. В. Даля, Кризовим медіа-центром «Сіверський Донець», Луганською обласною державною адміністрацією.

Десять команд, що розробили кращі проекти, отримали дипломи, пам’ятні сувеніри, матеріальне заохочення, а також запевнення в тому, що найближчим часом вони матимуть змогу довести свої роботи до практичної реалізації.

Серед цієї кращої десятки проектів, визнаних журі найактуальнішими та найперспективнішими, більшість розроблені студентами СНУ ім. В. Даля. Про кожен з них ми розкажемо в окремому матеріалі. А зараз представимо галерею дипломантів.