Print

П’ять луганчан претендують на участь в реаліті-шоу Савика Шустера

 

У Східноукраїнському національному університеті відбувся кастинг яскравих, сильних особистостей для участі в проекті «Стань лідером», який проводить продакшн-компания «Савик Шустер Студія».

В кожному обласному центрі України творча група студії обирає з декількох сотень бажаючих декілька молодих людей, що якнайкраще представлять свій соціальний проект. Переможці відбірних турів візьмуть участь у телевізійному реаліті-шоу. Протягом 4 місяців команда з 27 осіб буде перебувати 24 години на добу під об`єктивами телекамер. За час шоу їм необхідно буде реалізувати соціальний проект в одному з районних центрів України.

Кастинг відбірного туру у Луганську проходив три дні і складався з трьох етапів: співбесіди, роботи в групах та презентації проекту. В останньому турі лідери дев’яти команд представляли свої соціальні проекти через телеміст головному редакторові «Савик Шустер Студія» Дарії Чепак, відповідали на запитання. За підсумками так званого європейського голосування серед самих учасників, було обрано п’ять лідерів, які вирушать до Києва у півфінал.

Так, перше місце зайняв Вадим Гончаров із проектом «Операція «Парк», другу позицію розділили Тетяна Рябченко з «Connecting/people» і Ольга Дубовая, що представила проект «Відео-портал «25 кадр», на третій позиції виявилися Марина Петрова з проектом «Міст між минулим і майбутнім» та Катерина Котова зі «Спортмістом». Згодом їхнє число поповнитися ще одним лідером, якого за підсумками переглянутих відеоматеріалів, вибере сам Савик Шустер.