П’ять перших місць – результат далівця Максима Скляра на Всеукраїнських змаганнях з шотокан карате-до

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля майстер спорту Максим Скляр взяв участь у Всеукраїнських змаганнях з шотокан карате-до за версією SKIF (Shotokan Karate-Do International Federation). Максим Скляр переміг у категоріях: ката (18-19 років), куміте іппон (16-17 років, вагова категорія + 65 кг), куміте санбон (16-17 років, + 65кг) та куміте санбон (18-19 років, – 70 кг), куміте (18-19 років, – 70 кг). У категорії ката (16-17 років) далівець зайняв друге місце. «Луганську область за версією SKIF представляю тільки я, – відзначив студент юридичного факультету майстер спорту Максим Скляр. – І це доволі прикро. Адже так можна було б створити збірну Луганської області, боротися за перемогу у командних змаганнях». На змаганнях відбувався відбір кращих спортсменів, які будуть представляти нашу країну на Міжнародному змаганні за Кубок Канадзави з годзю-рю карате-до (The Open International Kanazawa Cup). Максим Скляр потрапив до їхнього складу. «Змагання відбуваються постійно, – розповів Максим Скляр. – Але окрім спорту, я приділяю багато уваги навчанню. Зараз думаю про те, що скоро модульний контроль». Напередодні Всеукраїнських змагань з шотокан карате-до Максим Скляр взяв участь у Луганських обласних змаганнях з карате-до. Він переміг у категоріях ката (16-17років) та куміте (16-17 років).