Print

Суспільно важливі теми Луганської та Донецької областей обговорили у м. Святогірську

 

Студентка 1-го курсу СНУ ім. В. Даля спеціальності «Журналістика» Єлизавета Бережна взяла участь у другому модулі Програми «Лабораторія телевізійних дебатів» – публічних дебатах «Обговорення суспільно важливих тем Луганської та Донецької областей», що відбулися в м. Святогірськ.

Протягом двох днів учасники застосовували на практиці знання, отримані під час першого модулю. У трьох відбіркових раундах, півфіналі та фіналі демонстрували навички телевізійних дебатів на суспільно важливі теми за зразком парламентських дебатів британського формату. Цей формат передбачає розробку плану дій щодо вирішення конкретної проблеми, дозволяє вислухати думку кожного гравця, переконує, що кожна ідея має право на існування.

Організатори Лабораторії:

  • Програма ООН із відновлення та розбудови миру
  • ГО «Донецький молодіжний дебатний центр»
  • Міністерство культури, молоді та спорту України
  • Фундація «Суспільність»

«Лабораторія телевізійних дебатів» організована ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством культури, молоді та спорту України та Фундацією «Суспільність» за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

#UNRPP