Переміщений СНУ ім.В.Даля отримав Гран-Прі на міжнародній виставці

На щорічній Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади», який стартував сьогодні в Києві, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля удостоєний Гран-Прі «Лідер науково-технічну діяльність» та відзначний у декількох номінаціях.

Виставка зібрала в цьому році понад 700 учасників з 25 країн. Організатор – компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі МОН України та НАПН України. Серед почесних гостей виставки – перший заступник голови Комітету ВР з питань освіти і науки Олександр Співаковський, Президент Національної Академії Педагогічних наук України Василь Кремень, Директор ДНУ «Інститут модернізації якості освіти» МОН України Наталія Вяткіна, Директор компанії «Виставковий Світ» Світлана Рудько, виконавчий директор освітніх заходів Віталій Сокол.

Олександр Співаковський зачитав привітання до учасників виставки від Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана. «У час глобалізацій викликів вітчизняні навчальні заклади повинні бути не тільки кузнею у формуванні високосвідомих громадян, але й підготовки високваліфікованих фахівців нового ґатунку, готових жити і творити у 21 сторіччі – будувати нову, демократичну, конкурентоспроможну європейську країну, – зазначив Володимир Гройсман в зверненні. – Упевнений, що зустрічі професіоналів провідних вітчизняних та зарубіжних навчальних накладів, пошук ефективних шляхів підвищення якості освіти, обмін досвідом, інноваційними ідеями, прогресивними педагогічними технологіями та надбаннями міжнародної наукової співпраці сприятимуть успішному інформуванню національної системи освіти та входженні її як рівноправного партнера у Європейське освітнє співтовариство».

20160317os2

Серед переміщених вузів – СНУ ім. В.Даля єдиний отримав на виставці Гран-Прі «Лідер науково-технічну діяльність». За активну присутність науковців університету у наукометричній базі Scopus, виш відзначений Сертифікатом «За якість наукових публікацій». Також СНУ ім. В.Даля відзначений Золотою медаллю у номінації «Психологічна підтримка дітей та молоді, що знаходяться в складних ситуаціях». Окремими Почесними дипломами «За мужність і самовіддачу в збереженні творчих надбань вітчизняної освіти в умовах військової агресії» відзначені колективи двох переміщених з Луганська вишів – СНУ ім. В.Даля та ЛНУ ім. Т.Шевченка.

Нагадаємо, в 2014 році, в зв’язку з ситуацією в східному регіоні, СНУ ім.В.Даля переміщений з Луганська в місто Сєвєродонецьк і розміщений на базі свого структурного підрозділу. За півтора роки вуз інтенсифікував роботу в напрямку розвитку дистанційних технологій навчання. Зараз університет реалізує кілька грантових проектів Європейського Союзу. Найбільший з яких – на 530 тисяч євро – на відновлення матеріально-технічної бази.