Переможець у змаганнях за Кубок ректора Далівського університету був невідомий до останнього моменту

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на фіналі змагань за Кубок ректора зустрілися 3 команди. Це «До лампочки», «Семья» та «Это здорово». Учасники дихали одне одному в потилицю. В запеклій боротьбі виграла команда «Семья». Вони отримали медалі та Кубок ректора. «Авжеж ми хотіли перемогти, тим паче – в фіналі ми вперше. Але виходили на сцену для того, щоб підняти настрій присутнім», – розповів студент філософського факультету член команди «Семья» Кирило Литвинов. Команда «Семья» існує вже другий рік. До її складу входять студенти та випускники Далівського університету. Улюбленець публіки – Влад Бесполудинов, учень 4 класу середньої школи 26 (м. Луганськ). Коли команда вперше брала участь у змаганнях за Кубок ректора Далівського університету, вона дійшла лише до півфіналу. «Свої виступи ми пишемо самостійно, кожен має свої обов’язки. Наша команда – одна велика родина, тому й назву обрали відповідну «Семья», – зазначив випускник Далівського університета капітан команди Артем Золотаєв. – Дуже приємно, що нас підтримували не тільки наші вболівальники, але й усі глядачі. Дуже цікаво й те, що команди добре один до одного ставляться. Атмосфера за лаштунками була дуже тепла». Змагання за Кубок ректора Далівського університету проводяться вже 11 раз. Цього року за першість боролися 9 команд. Переможник, команда «Семья» буде представляти Далівський університет на Кубку мера міта Луганськ. «Фінал пройшов прекрасно. Команди добре підготувалися, – розповів голова профспілкової організації студентів, член журі Ілля Ніколаєнко. – За прогнозами повинна була перемогти команда «Это здорово», проте на виступі вони себе показали гірше ніж на репетиціях. Найважчим конкурсом все ж таки залишається «Розминка», саме тут частіше визначається лідер або переможник змагань». У кінці листопада починається новий сезон змагань за Кубок ректора Далівського університету. Усі бажаючі можуть прийняти участь у грі (не зважаючи на те, у якому університеті навчаються члени команд). Тому ще є час залишити свою заявку у студентській профспілці.