Переможцями у ІХ обласному конкурсі «Молода людина Луганщини 2016» визнані представниці СНУ ім. В.Даля

Напередодні Дня молоді були підбиті підсумки ІХ обласного конкурсу «Молода людина Луганщини 2016».

Представниці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля стали переможницями у двох номінаціях. У номінації «Молодий вчений року» здобула перемогу Інна Семененко, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Інституту економіки і управління.

Інна Максимівна, також, на останньому засіданні Вченої ради СНУ ім. В.Даля була обрана завідуючим кафедрою економіки і підприємництва. На сьогодні Інна Семененко – наймолодший керівник кафедри.

А студентка факультету філософії, психології та соціології Анастасія Бобовська стала переможницею конкурсу у номінації «Молода людина соціальної сфери».

20160624semenenk2 20160624sememenko3