Перша атестація щодо вільного володіння державною мовою

В СНУ ім. В.Даля пройшла перша атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою. Іспит складали 27 осіб з Сєвєродонецька, інших міст регіону і навіть з Сумської області.

Сама процедура відбувалася у два етапи: письмовий (заповнення тестів і написання переказу) і усний (співбесіда).

За словами голови атестаційної комісії, завідуючої кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Галини Бондаренко, всі претенденти пройшли атестацію успішно. Галина Петрівна відзначила, що більшість з атестантів складали люди молодого віку, і саме вони виявили високий рівень володіння українською мовою.

Згідно з Постановою Кабінету міністрів України, такі атестації мають проводитися не рідше, аніж один раз на місяць. Всю необхідну інформацію щодо реєстрації та проходження атестації розміщено на сторінці Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення СНУ ім. В.Даля.