Першокурсник Далівського університету став золотим призером обласному турніру з карате

Студент першого курсу юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Сергій Скляр завоював дві золоті медалі на обласному турнірі з карате версії JKS.

На цих змаганнях зібралося близько 100 чоловік з різних куточків Луганської області та різних вікових категорій: від 3 до 18 років. Сергій на змагання їздив у складі збірної клубу «Олімпієць», де тренером є його рідний брат Максим Скляр – студент Східноукраїнського національного університету, багаторазовий переможець не лише українських, а й міжнародних чемпіонатів, майстер спорту міжнародного класу.

«На цьому турнірі я був у суддівській колегії і вже не сам показував свою майстерність, а дивився і оцінював уміння інших спортсменів. Мої вміння та знання дозволяють бути мені рефері на змаганнях», – зазначив Максим Скляр.

Так само він розповів, що Сергій вже не перший раз ставав переможцем різних змагань і йому приємно, що починав молодший брат свої тренування у саме у нього.

Всього ж під керівництвом Максима команда, що складалася з 15 осіб, привезла до Луганська 27 медалей: 15 золотих, 5 срібних і 7 бронзових.

«Ці змагання стали відбірковими для поїздки на Чемпіонат України, який незабаром відбудеться в місті Харків. Зараз у нас в клубі йде набір бажаючих займатися карате. Ми раді кожному, хто хоче спробувати свої сили в цьому виді спорту, щоб згодом захищати честь не тільки рідної області та міста, але й країни», – підкреслив Максим Скляр.

Підготувала: Тетяна Вауліна