Першокурсник СНУ ім. В. Даля Артур Чернов став майстром спорту України!

Артур Чернов – студент першого курсу кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля, вихованець Школи гун-фу «Дракон і Тигр» міського клубу східних бойових та оздоровчих систем.

Артур володіє чотирма золотими медалями різних чемпіонатів Світу з кікбоксингу. Своє перше світове золото він здобув у Салоніках (Греція) у 2012 році. Дві наступні золоті медалі були завойовані їм у 2015 році в Портімау (Португалія).  Восени 2017 року вирішальна перемога Артура у Мінську (Республіка Білорусь) принесла йому четверту золоту медаль чемпіона світу.

На засіданні виконкому Сєвєродонецької міської Ради Артуру Чернову урочисто вручено посвідчення і нагрудний знак майстра спорту України.

Почесне звання МСУ присвоєно йому за відповідним наказом Міністерства молоді та спорту України, в зв’язку з виконанням вимог Єдиної спортивної класифікації України з виду спорту «Кікбоксинг WPKA».